Fırçasız oto şampuan üreticisi

 

Uzun yıllardan beri üretim bandımızda bulunan fırçasız oto şampuan üreticisi olduğumuz Zaux markalı ürünlerimiz ile oto kuaför malzemleri, oto kuaför kimyasalları satıcıları  için ve oto yıkamacılarının vazgeçilmez şampuanı olan, Nükleer Fızçasız oto yıkama şampuanı, Power 4 ve Şampiyon modellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Toptan oto şampuan fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fırçasız oto şampuan çeşitlerimiz:

 • Nükleer Fırçasız oto yıkama şampuanı :FIRÇASIZ CİLALI OTO ŞAMPUANI ÖZELLİKLERİ
  Zaux Kimya laboratuar özel çalışması olup; üstün formül ile yüksek kir çözücü özelliğe sahip ekstra cilalı fırçasız kokusuz oto şampuanıdır.Düşük dozajlarda dahi yüzeylerde biriken kiri ve sanayi atıklarını zarar vermeden kolayca temizler, kurulama zamanını azaltır, parlak bir yüzey oluşmasını sağlar.Ağır vasıta araç, şase, motor ve jant temizliğinde kullanılabilir.

  Devamlı uygulanan araçlara artan ve kalıcı bir parlaklık verir, kirlenmeyi geciktirir.
  Sanayide parça yıkamada kullanılabilir.
  Kokusuz olup kapalı ortamlarda kullanımda rahatsız etmez.

 • Toptan
 • Şampiyon Fırçasız oto yıkama şampuanı:
  ŞAMPİYON FIRÇASIZ YIKAMA ÖZELLİKLERİFIRÇASIZ CİLALI OTO ŞAMPUANI KONSANTREDİR.Özel köpüğü sayesinde en hassas yüzeyleri bile çizmeden temizler ve bakımını yapar, parlaklığı artırır ve göz alıcı parlaklık sağlar.

  Oto yıkama firmaları için ideal ve kaygan bir yüzey oluşturur.

  Sanayi parçalarında yıkama için uygundur.

 • Power 4 Fırçasız yıkama şampuanı:
 • POWER 4 FIRÇASIZ YIKAMA ÖZELLİKLERİOtomobil üzerindeki koruyucu tabakaya zarar vermeden kiri, pisliği yüzeyden arındırı. Dengeli bir ürün olup yıpranmış,uzun yıllar kullanılmış  araçlar için kullanıma uygundur. Yeni ve özel formülü ve yumuşatıcı içermesi dolayısıyla lekesiz bir yüzey oluşumu sağlar.Fırçasız cilalı şampuan kullanım: Saf halde kullanılmamaktadır,su ile  seyreltilmelidir. Farklı bir ürün kullanılan tankları iyice temizledikten sonra 60 Lt suya 1Lt şampiyon oto şampuanı koyunuz. aracın alt etek kısımlarından başlayarak Aracın tamamı köpükle kaplanana kadar köpük püskürtünüz. 1dk kadar bekledikten sonra üst kısımlardan başlayarak tazyikli su ile durulayınız.

ZauxTel-Whatsapp:  0507-777 12 12

ZAUXTel: 0232- 442 63 82

admin

Bir cevap yazın